Motori.ua

Світовий бренд моторних олив Castrol відзначає 125 років

Castrol виповнилось 125 років. Компанія рухається вперед і будує плани на майбутнє. Нова стратегія Castrol «Попереду, Вище, Швидше» відповідає сучасним потребам клієнтів та визначає вектор розвитку компанії на роки вперед по всьому світу. Давайте в ній розберемось.

Моторні оливи Castrol - 125 років розвитку

Що приховується за короткою назвою нової стратегії Castrol 

Попереду: розвиток рішень мобільності, щоб люди та вантажі переміщувалися. Акцент на інноваційні технології та циркулярність (повторне використання). Моторне масло, рідини та мастила допомагають руху вперед.

Вище: фокус на підтримці обладнання клієнтів Castrol в промисловості для підвищення їх операційної ефективності.

Швидше: пошук і виявлення нових можливостей, шлях прогресивної диверсифікації. Цей напрямок Castrol передбачає комплексні цифрові та сервісні рішення, імерсійне охолодження дата-центрів і терморегуляцію в елементах живлення. Ми прагнемо бути в авангарді інновацій.

Не просто заяви, нова стратегія вже має результати

Світ логістики швидко змінюється, Castrol змінюється також – в світі відбувається глобальне оновлення айдентики бренду Castrol, в Україні ребрендинг відбувся наприкінці 2023 року.

Щоб бути на вістрі прогресу, Castrol продовжує інвестувати у свої глобальні технологічні центри по всьому світу (Китай, Німеччина та Північна і Південна Америка), а також запланував інвестицію 60 млрд. доларів США у новий інноваційний центр з випробування батарей електрокарів та аналітичну лабораторію у Великій Британії.

В межах «Попереду», одного зі стовпів нової стратегіїCastrol вже випустив лінійку рідин для електрокарів Castrol ON (трансмісійні рідини, термічні рідини та мастила). Швидко зростаючий ринок електромобілів багато років буде співіснувати паралельно з ринками ДВЗ-автомобілів і гібридів. Castrol і надалі розвиватиме свої моторні масла і продукти для автомобілів ДВЗ та гібридів, шукаючи шляхи зробити їх роботу ще більш ефективною. Водночас компанія вже почала виробництво рідин для електромобілів і прагнутиме бути лідером в цьому сегменті.

Циркулярність буде у фокусі Castrol, компанія зосередиться на запуску циркулярних продуктів і послуг із повторним використанням базових олив, як основи мастильних матеріалів. Циркулярну трансмісійну рідину вже було випробувано в автоспорті – екстремальні навантаження в болідах команди Jaguar TCS Racing.

За словом «Вище» приховуються наміри Castrol підтримувати своїх клієнтів з промисловості задля вищих показників ефективності, продуктивності, циркулярності та цінності. Castrol працює в автомобільній, машинобудівній, робото-технічній, аерокосмічній та вітровій галузях, а в 2023 році компанія представила рішення «Oil as a Service» для металообробної промисловості в партнерстві з SKF.

За цим напрямком стратегії Castrol також почав співпрацю по дослідженням з медіа-лабораторією Массачусетського технологічного інституту (MIT). Мова про участь в програмі AstroAnt Payload. AstroAnts – це мініатюрний роботизований рій, який розробляється для перевірки та діагностики зовнішніх поверхонь космічних кораблів, роверів і посадкових модулів.

3-тя складова стратегії «Швидше» направлена на нові ніші, де у Castrol є досвід, знання і потенціал для перемоги. Компанія визначила терморегуляцію та диверсифікацію рішень з охолодження дата-центрів, як нові ніші з можливостями зростання. Компанія наростила роботи з впровадження імерсійного охолодження для ефективного та стійкого функціонування дата-центрів. На сьогодні важливим результатом є те, що GRC, Hypertec, Submer та оригінальні виробники IT-обладнання схвалюють використання імерсійних охолоджуючих рідин Castrol ON.

Довідка про Castrol 

Castrol, один із провідних брендів змащувальних матеріалів, продукти якого використовуються у всьому світі. Компанія має гідну історію інновацій та дух невтомного першовідкривача. Пристрасть до продуктивності, в поєднанні з філософією партнерства, вже понад 125 років дозволяє Castrol створювати моторне масло, охолоджувальні рідини та мастила, які лягли в основу численних технологічних досягнень людства на землі, у повітрі, на морі та в космосі. Дізнайтеся більше про Castrol в Україні на нашому сайті www.castrol.ua.

Моторні оливи Castrol
Показать больше

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *